PBC Erste Premier Benefit Club

ERSTE Premier Benefit Club

Datum:leden 2014—červen 2016

ERSTE Premier Benefit Club (označovaný také jako PBC) je určený pro bonitní klientelu České spořitelny. Program s příznačným názvem Benefit Club byl vystaven na velice podobném principu jako Program Partner České spořitelny, ale s ohledem na specifičnost zapojených obchodních partnerů bylo potřeba obohatit nabídku o jednorázové akce a eventové aktivity firem z nejvyššího segmentu. V principu PREMIER Benefit Club fungoval jako akční a cashbackový systém, kdy klient zaplatil za službu a předložil kartu provázanou se systémem PBC za což získal dárek nebo část peněz z nákupu zpět na svůj účet.

ERSTE Premier Benefit Club logo

Společnost Mr. RED poskytovala po dobu dvou let provozně–servisní podporu, provozovala webové stránky i technologickou platformu a zajišťovala rozesílku elektronických výpisů a newsletterů. Za tu dobu měla na starost výrobu a správu webových stránek, správu reklamací, back–office, kompletní správu dat a transakcí, vč. statistik.

Program PREMIER Benefit Club je exkluzivně určený pro 20 000 nejbonitnějších klientů České spořitelny.

ERSTE Premier Benefit Club platební karta

Po dvou letech fungování byl koncept programu zásadním způsobem upraven, což mělo dopad i na technické řešení, které se z interaktivní platformy změnilo na pouhou statickou webovou prezentaci s občasnou aktualizací. Služby společnosti Mr. RED tak již nebylo potřeba dále využívat a spolupráce v rámci programu PREMIER Bebefit Club byla v průběhu léta roku 2016 ukončena.

Více informací