Věrnostní program iBOD

Věrnostní program iBOD

Datum: 2010–2017

iBOD, program zákaznických výhod nové generace, započal svou existenci s ambicí vytvořit první národní multipartnerské společenství s jednotnou filozifií odměňování zákazníků.

S myšlenkou iBODU přišla v roce 2010 společnost Mr. RED. Věřili jsme v sílu multipartnerského věrnostního programu s potenciálem změnit rozložení českého retailového trhu. V naší společnosti panovalo neutuchající přesvědčení, že firmy potřebují podporovat dlouhodobý vztah se svými zákazníky a zároveň mít možnost jednoduše oslovovat zákazníky úplně nové.

Vize se začala naplňovat v roce 2011, kdy o účast v programu projevila zájem největší retailová banka v zemi, Česká spořitelna. Myšlenku multipartnerského programu začali postupně přijímat další a další partneři a v říjnu roku 2013 tak mohla být spuštěna velká mediální kampaň, která první ryze multipartnerský věrnostní program uváděla na český trh. Tehdy už nestálo nic v cestě tomu, aby kdokoli mohl zcela bezplatně vstoupit do iBODU a využívat výhody u desítek zapojených řetězců a tisíců obchodních míst po celé České republice.

iBODU se dařilo a tak mohl v srpnu 2015, pouhých dvacet dva měsíců od spuštění, oslavit jeden milion uživatelů.

iBOD karta

V červnu roku 2013 vznikla společnost VĚRNOSTNÍ PROGRAM IBOD, a.s., která je dnes zřizovatelem programu. Společnost Mr. RED nyní zastává pozici nezávislého moderátora a operátora celého programu. Je to tedy právě společnost Mr. RED, kdo sdružuje ve svých řadách lidi každodenně pečující o iBOD.

Každý osmý Čech jede v iBODU

iBOD za dobu své existence dorostl do úctihodných rozměrů, kde pod jediným systémem slučuje přes tři desítky obchodních řetězců a více jak 2 000 obchodních míst po celé České republice. Stal se tak jedním z největších fungujících věrnostních programů, co do počtu aktivních zákazníků i zastoupených značek.

iBOD partneři

Alltoys – Bambule / Auto Kelly / BURDA / Business Media / BUX.cz / COMFOR STORES / Česká mincovna / Česká spořitelna / DATART / DOMI / FAnn parfumerie / FOKUS OPTIK / GECO / GOPAS / HERBAL GARDEN / HUSKY / Kašpárek / KOBERCE BRENO / Love Home / NEOLUXOR / OMV / POTTEN & PANNEN – STANĚK / PPL / Printomat.cz / Ráj prádla / SCANquilt / Super ZOO / TIMELAND / TOP TIME / VITALAND / Winehouse.cz / Zavezu.cz

Vysoký standard služeb poskytovaných v rámci programu podtrhují i ocenění a certifikace, které jsme obdrželi. Za všechny jmenujme 2. místo v celosvětové soutěži “2014 Microsoft Partner of the Year” za „Realizaci komplexní serverové infrastruktury pro provoz systému iBOD“ a certifikát ISO/IEC 27001:2013, v jehož rozsahu poskytujeme nejen ICT služby vč. datové i fyzické bezpečnosti, ale garantujeme v takovém standardu i provoz zákaznické iBOD linky.

V červnu 2017 předala společnost Mr. RED otěže programu iBOD do rukou společnosti VĚRNOSTNÍ PROGRAM IBOD, a.s., která je nyní provozovatelem celého programu.

Více informací